Náš zoopark sa rozkladá na 112 hektároch prírody, takže keď budete mať chuť, môžete u nás stráviť celý deň. A sľubujeme na medvediu labu, že nudiť sa tu nebudete.

Celý zoopark máme rozdelený do troch samostatných areálov. Okrem samotnej zoo je to rozľahlé eurosafari, kam sa môžete vypraviť na terénnu vychádzku našim Safari Expresom, a skanzen Stará Ves, kde vám ponúkneme jedinečný pohľad do života našich predkov.

Kde ale strávite zaručene najviac času, je samotná zoo. Uprostred krásneho kusu prírody chováme viac ako 160 druhov zvierat. Zameriavame sa na faunu palearktickej oblasti, ktorá zahŕňa Európu, prevažnú časť Ázie a časť severnej Afriky.

Vonkajšia expozícia a výbehy pre zvieratá sú jedinečne zakomponované do prírodného prostredia. Pre naše zvieratá robíme maximum, niektoré výbehy sú najväčšou plochou venovanou daným druhom v zoologických záhradách. Návštevníci ale nie sú o nič ochudobnení. Vďaka vyhliadkam, terasám a balkónom im umožňujeme nakuknúť do kúzelného sveta zvierat, či už sú to dovádzaní makakové, hraví tulene alebo rozvážne medvede.

Keď vaše deti unavia sledovanie pandy vo vetvách stromu, môže sa vyšantiť na niektorom z detských ihrísk alebo v lanovom centre. Lákadiel ponúkame celý rad. Pozdĺž ciest nájdete množstvo menších herných či náučných prvkov, rovnako tak sa môžete zastaviť pri niektorej zo samostatných atrakcií.

Vidíte, my vás upozorňovali. U nás naozaj strávite celý deň. A zábavne!Zaujímavé miesta v okolí


Vybavenie
  WC
  Pitná voda
  Voľný prístup
  Zvieratá povolené
  Možnosť nákupov na mieste
  Vhodné pre deti
Nepoužívame cookies
Pre Váš komfort nesledujeme a neukladáme Vaše preferencie pomocou cookies, údaje nie sú spracované tretími stranami. Viac informácií
Odporučiť
Mobilná aplikácia
Pripravujeme pre Vás mobilnú aplikáciu na cesty, čoskoro bude k dispozícii.