Špindlerov Mlyn - horské mestečko, ktoré je vyhľadávaným turistickým centrom a významným strediskom s dlhoročnou tradíciou zimných športov. Leží na rieke Labe, len niekoľko kilometrov od jej prameňa, priamo v srdci najvyšších českých hôr Krkonôš. Ich svojrázne kúzlo, dnes chránené Krkonošským národným parkom, obdivujú návštevníci už po stáročia. Pridajte sa k nim!

Špindlerov Mlyn je vhodným miestom pre rodinnú dovolenku, obchodné stretnutia či kongresovú turistiku. Na svoje si tu prídu zástancovia pokojnej relaxácie uprostred horskej prírody, priaznivci športov a zábavy, rovnako ako milovníci mondénnych horských hotelov.

Aktívna dovolenka, adrenalín aj odpočinok
Od jari do jesene si návštevníci môžu vychutnať krásu horskej turistiky - pešo alebo zo sedla bicykla. V zime láka Špindlerov Mlyn nielen nadšených lyžiarov, bežkárov, ale aj skialpinistov, ktorí na svojich túrach môžu obdivovať skvosty tunajšej zimnej krajiny. Po celý rok môžete využiť množstvo možností na športovanie, adrenalínové zážitky alebo wellness. Večery môžete spríjemniť posedením v niektorej z mnohých krčmičiek, barov či reštauráciách.

Tradične sa tu organizujú športové podujatia medzinárodného a svetového významu.

Každý si tu dozaista nájde to svoje. Neváhajte preskúmať jedinečnú atmosféru tohto miesta. Pozorní a ohľaduplní návštevníci sú vrelo vítaní.Zaujímavé miesta v okolí

Benecko  (7.6 km)
Rozhledna Žalý  (7.9 km)
Pec pod Sněžkou  (9.8 km)
Vrchlabí  (11.0 km)
Černý důl  (12.5 km)
Golf Club Harrachov  (13.2 km)
Harrachov  (15.0 km)
Malá Úpa  (15.4 km)
Janské Lázně  (16.2 km)
Janské Lázně  (16.2 km)
Golf Club Semily  (24.8 km)

Vybavenie
  WC
  Pitná voda
  Úžitková voda
  Elektrina
  Voľný prístup
  Fajčiarske miesto
  Možnosť nákupov na mieste
  Vhodné pre deti
Nepoužívame cookies
Pre Váš komfort nesledujeme a neukladáme Vaše preferencie pomocou cookies, údaje nie sú spracované tretími stranami. Viac informácií
Odporučiť
Mobilná aplikácia
Pripravujeme pre Vás mobilnú aplikáciu na cesty, čoskoro bude k dispozícii.