Súkromný revír rybník Kaštieľ leží v Zlínskom kraji neďaleko Kroměříža. Súkromný revír rybník Kaštieľ je malebná nádrž, na ktorej nájdete pokoj a pohodu. Rybník Kaštieľ je perfektne zarybnený nádhernými rybami. Rybník Kaštieľ tak rybárom ponúka všetko, čo by ideálny súkromný revír ponúkať mal.

Prostredie okolo súkromného revíru rybník Kaštieľ ponúka úplný pokoj a pohodu. Okolo rybníka rastie hustá vegetácia, ktorá rybárom poskytuje tie najlepšie podmienky na odpočinok a pohodový rybolov. Navyše brehy okolo súkromného revíru rybník Kaštieľ sú príjemne trávnaté a je z nich veľmi dobrý prístup až k vode.

Na súkromnom revíre rybník Kaštieľ si môžu rybári zachytať za veľmi priaznivé ceny. Na revíre rybník Kaštieľ môžu rybári loviť 24 hodín. Návštevníci tohto súkromného revíru určite ocenia aj množstvo ďalších príjemných služieb, ktoré spohodlnia celý lov.

Rybník Kaštieľ je veľmi dobre zarybnený. Rybári tu môžu uloviť celý rad rybích druhov najrôznejších veľkostí. Na tomto revíre pochopiteľne nechýbajú ani kapitálne ryby. Rybári tu môžu uloviť napríklad nádherné kapry alebo amury. Nechýbajú ale ani dravé ryby – predovšetkým šťuky, zubáči, ostriežci pstruhovia alebo sumci. Takže už na nič nečakajte a príďte si sem zachytať!Zaujímavé miesta v okolí

Sad Pravčice  (6.1 km)
Golf Klub Holešov  (13.6 km)
Rybník Výlanta  (16.7 km)
Rozhledna Salaš  (17.2 km)
Zlín Zoo  (19.9 km)
Rybník Argalaška  (22.3 km)
Resort Radslavice  (22.4 km)
Minizoo Buchlovice  (23.7 km)
Zámek Buchlovice  (23.7 km)
Lázně Leopoldov  (24.8 km)

Vybavenie
  Voľný prístup
  Zvieratá povolené
  Vhodné pre deti
  Vhodné pre automobil
Nepoužívame cookies
Pre Váš komfort nesledujeme a neukladáme Vaše preferencie pomocou cookies, údaje nie sú spracované tretími stranami. Viac informácií
Odporučiť
Mobilná aplikácia
Pripravujeme pre Vás mobilnú aplikáciu na cesty, čoskoro bude k dispozícii.