Súkromný revír rybník Sykovec leží na Vysočine neďaleko obce Tri Studne a len pár kilometrov od Žďáru nad Sázavou alebo Nového Mesta na Morave. Súkromný revír rybník Sykovec je malebná nádrž, na ktorej nájdete pokoj a pohodu. Rybník Sykovec je perfektne zarybnený nádhernými rybami. Rybník Sykovec tak rybárom ponúka všetko, čo by ideálny súkromný revír ponúkať mal.

Prostredie okolo súkromného revíru rybník Sykovec ponúka úplný pokoj a pohodu. Okolo rybníka rastie hustá vegetácia, ktorá rybárom poskytuje tie najlepšie podmienky na odpočinok a pohodový rybolov. Navyše brehy okolo súkromného revíru rybník Sykovec sú príjemne trávnaté a je z nich veľmi dobrý prístup až k vode.

Na súkromnom revíre rybník Sykovec si môžu rybári zachytať za veľmi priaznivé ceny. Na revíre rybník Sykovec môžu rybári loviť 24 hodín. Návštevníci tohto súkromného revíru určite ocenia aj množstvo ďalších príjemných služieb, ktoré spohodlnia celý lov.

Rybník Sykovec je veľmi dobre zarybnený. Rybári tu môžu uloviť celý rad rybích druhov najrôznejších veľkostí. Na tomto revíre pochopiteľne nechýbajú ani kapitálne ryby. Rybári tu môžu uloviť napríklad nádherné kapry alebo amury. Nechýbajú ale ani dravci – napríklad zubáči, šťuky alebo pstruhy dúhovia.

Takže už na nič nečakajte a príďte si sem zachytať!Zaujímavé miesta v okolí


Vybavenie
  Voľný prístup
  Zvieratá povolené
  Vhodné pre automobil
Nepoužívame cookies
Pre Váš komfort nesledujeme a neukladáme Vaše preferencie pomocou cookies, údaje nie sú spracované tretími stranami. Viac informácií
Odporučiť
Mobilná aplikácia
Pripravujeme pre Vás mobilnú aplikáciu na cesty, čoskoro bude k dispozícii.