Súkromný revír rybník Strhaná Hráz leží v Juhočeskom kraji v obci Dolné Bukovsko a len pár kilometrov od Českých Budějovíc alebo Jindřichovho Hradca. Súkromný revír rybník Strhaná Hrádza je malebná nádrž, na ktorej nájdete pokoj a pohodu. Rybník Strhaná Hrádza je perfektne zarybnený nádhernými rybami. Rybník Strhaná Hrádza tak rybárom ponúka všetko, čo by ideálny súkromný revír ponúkať mal.

Prostredie okolo súkromného revíru rybník Strhaná Hráz ponúka úplný pokoj a pohodu. Okolo rybníka rastie hustá vegetácia, ktorá rybárom poskytuje tie najlepšie podmienky na odpočinok a pohodový rybolov. Navyše brehy okolo súkromného revíru rybník Strhaná Hráz sú príjemne trávnaté a je z nich veľmi dobrý prístup až k vode.

Na súkromnom revíre rybník Strhaná Hráz si môžu rybári zachytať za veľmi priaznivé ceny. Na revíre rybník Strhaná Hráz môžu rybári loviť 24 hodín. Návštevníci tohto súkromného revíru určite ocenia aj množstvo ďalších príjemných služieb, ktoré spohodlnia celý lov.

Rybník Strhaná Hrádza je veľmi dobre zarybnený. Na tomto revíre pochopiteľne nechýbajú ani kapitálne ryby. Rybári tu môžu uloviť nádherné kapry alebo amury. Nechýbajú ale ani dravci! Takže už na nič nečakajte a príďte si sem zachytať!Zaujímavé miesta v okolí

Vlkov  (9.1 km)
Rozhledna Svákov  (13.7 km)
Nítovice  (16.3 km)
Lázně Bechyně  (17.6 km)
Popelov  (17.9 km)
Zoo Hluboká  (18.4 km)
Rybník Mrhal  (19.3 km)
Mlýn na prádle  (20.0 km)
Pergola u Sv.Víta  (20.6 km)
Lázně Třeboň  (21.0 km)
Autocamp Třeboň  (22.5 km)
Les Bor  (23.6 km)
ZOO Tábor  (25.5 km)

Vybavenie
  Miesto na zakladanie ohňa
  Voľný prístup
  Zvieratá povolené
  Fajčiarske miesto
  Vhodné pre deti
Nepoužívame cookies
Pre Váš komfort nesledujeme a neukladáme Vaše preferencie pomocou cookies, údaje nie sú spracované tretími stranami. Viac informácií
Odporučiť
Mobilná aplikácia
Pripravujeme pre Vás mobilnú aplikáciu na cesty, čoskoro bude k dispozícii.