Súkromný revír rybník Šimlochy leží v Juhomoravskom kraji neďaleko obce Vojkovice pri Brne a len pár kilometrov od samotného Brna. Súkromný revír rybník Šimlochy je malebná nádrž, na ktorej nájdete pokoj a pohodu. Rybník Šimlochy je perfektne zarybnený nádhernými rybami. Rybník Šimlochy tak rybárom ponúka všetko, čo by ideálny súkromný revír ponúkať mal.

Prostredie okolo súkromného revíru rybník Šimlochy ponúka úplný pokoj a pohodu. Okolo nádrže rastie hustá vegetácia, ktorá rybárom poskytuje tie najlepšie podmienky na odpočinok a pohodový rybolov. Navyše brehy okolo súkromného revíru rybník Šimlochy sú príjemne trávnaté a je z nich veľmi dobrý prístup až k vode.

Na súkromnom revíre rybník Šimlochy si môžu rybári zachytať za veľmi priaznivé ceny. Návštevníci tohto súkromného revíru určite ocenia aj množstvo ďalších príjemných služieb, ktoré spohodlnia celý lov.

Rybník Šimlochy je veľmi dobre zarybnený. Rybári tu môžu uloviť celý rad rybích druhov najrôznejších veľkostí. Na tomto revíre pochopiteľne nechýbajú ani kapitálne ryby. Rybári tu môžu uloviť napríklad nádherné kapry alebo lieny. Nechýbajú ale ani dravci – predovšetkým šťuky a zubáči. Takže už na nič nečakajte a príďte si sem zachytať!Zaujímavé miesta v okolí

Ivančický viadukt  (13.0 km)
Golf Kšírovka  (13.3 km)
Hrad Špilberk  (15.9 km)
Kemp Strachotín  (17.2 km)
Rybník Grunty  (17.9 km)
ZOO Bošovice  (18.5 km)
Zukalův rybník  (18.8 km)
Automotodrom Brno  (19.8 km)
ZOO Brno  (20.2 km)
Levandulová louka  (21.0 km)
Zahrada Vlašák  (21.5 km)
Zaječí  (24.0 km)
Velké Pavlovice  (24.0 km)
Víno z Kobylí  (25.7 km)

Vybavenie
  WC
  Voľný prístup
  Vhodné pre deti
  Vhodné pre automobil
Nepoužívame cookies
Pre Váš komfort nesledujeme a neukladáme Vaše preferencie pomocou cookies, údaje nie sú spracované tretími stranami. Viac informácií
Odporučiť
Mobilná aplikácia
Pripravujeme pre Vás mobilnú aplikáciu na cesty, čoskoro bude k dispozícii.