Súkromný revír rybník Dubenec leží v Královohradeckom kraji neďaleko obce Libel a len pár kilometrov od Hradca Králové. Súkromný revír rybník Dubenec je malebná nádrž, na ktorej nájdete pokoj a pohodu. Rybník Aprílec je perfektne zarybnený nádhernými rybami. Rybník Dubenec tak rybárom ponúka všetko, čo by ideálny súkromný revír ponúkať mal.

Prostredie okolo súkromného revíru rybník Dubenec ponúka úplný pokoj a pohodu. Okolo rybníka rastie hustá vegetácia, ktorá rybárom poskytuje tie najlepšie podmienky na odpočinok a pohodový rybolov. Navyše brehy okolo súkromného revíru rybník Dubenec sú príjemne trávnaté a je z nich veľmi dobrý prístup až k vode.

Na súkromnom revíre rybník Dubenec si môžu rybári zachytať za veľmi priaznivé ceny. Na revíre rybník Dubenec môžu rybári loviť 24 hodín. Návštevníci tohto súkromného revíru určite ocenia aj množstvo ďalších príjemných služieb, ktoré spohodlnia celý lov.

Rybník Dubenec je veľmi dobre zarybnený. Na tomto revíre pochopiteľne nechýbajú ani kapitálne ryby. Rybári tu môžu uloviť nádherné kapry alebo amury. Nechýbajú ale ani dravci! Takže už na nič nečakajte a príďte si sem zachytať!Zaujímavé miesta v okolí


Vybavenie
  WC
  Voľný prístup
  Vhodné pre deti
  Možnosť občerstvenia na mieste
  Vhodné pre automobil
Nepoužívame cookies
Pre Váš komfort nesledujeme a neukladáme Vaše preferencie pomocou cookies, údaje nie sú spracované tretími stranami. Viac informácií
Odporučiť
Mobilná aplikácia
Pripravujeme pre Vás mobilnú aplikáciu na cesty, čoskoro bude k dispozícii.