Súkromný revír rybník Božejov leží na Vysočine v obci Božejov a len pár kilometrov od Pelhřimova. Súkromný revír rybník Božejov je malebná nádrž, na ktorej nájdete pokoj a pohodu. Rybník Božejov je perfektne zarybnený nádhernými rybami. Rybník Božejov tak rybárom ponúka všetko, čo by ideálny súkromný revír ponúkať mal.

Prostredie okolo súkromného revíru rybník Božejov ponúka úplný pokoj a pohodu. Okolo rybníka rastie hustá vegetácia, ktorá rybárom poskytuje tie najlepšie podmienky na odpočinok a pohodový rybolov. Navyše brehy okolo súkromného revíru rybník Božejov sú príjemne trávnaté a je z nich veľmi dobrý prístup až k vode. Na lovných miestach sú aj móla, ktoré celý lov ešte viac spríjemňujú.

Na súkromnom revíre rybník Božejov si môžu rybári zachytať za veľmi priaznivé ceny. Na revíre rybník Božejov môžu rybári loviť 24 hodín. Návštevníci tohto súkromného revíru určite ocenia aj množstvo ďalších príjemných služieb, ktoré spohodlnia celý lov.

Rybník Božejov je veľmi dobre zarybnený. Rybári tu môžu uloviť celý rad rybích druhov najrôznejších veľkostí. Na tomto revíre pochopiteľne nechýbajú ani kapitálne ryby. Rybári tu môžu uloviť napríklad nádherné kapry, amury alebo jesetery. Nechýbajú ale ani dravé ryby – predovšetkým šťuky! Takže už na nič nečakajte a príďte si sem zachytať!Zaujímavé miesta v okolí

Jezero Hejlov  (3.9 km)
Letny  (7.8 km)
Antonka  (8.5 km)
Počátky  (12.6 km)
Hrad Kámen  (13.2 km)
Kemp Vyskytná  (18.6 km)
Hrad Roštejn  (22.3 km)
Autokemp Komorník  (24.2 km)
Golf Resort Telč  (24.9 km)

Vybavenie
  Voľný prístup
  Vhodné pre deti
  Vhodné pre automobil
Nepoužívame cookies
Pre Váš komfort nesledujeme a neukladáme Vaše preferencie pomocou cookies, údaje nie sú spracované tretími stranami. Viac informácií
Odporučiť
Mobilná aplikácia
Pripravujeme pre Vás mobilnú aplikáciu na cesty, čoskoro bude k dispozícii.