Súkromný revír pieskovne Roudnice leží v Královohradeckom kraji neďaleko obce Roudnice a len pár kilometrov od Hradca Králové. Súkromný revír pieskovne Roudnice sú malebné nádrže, na ktorých nájdete pokoj a pohodu. Pieskovne Roudnice sú perfektne zarybnené nádhernými rybami. Pieskovne Roudnice tak rybárom ponúkajú všetko, čo by ideálny súkromný revír ponúkať mal.

Prostredie okolo súkromného revíru pieskovne Roudnice ponúka úplný pokoj a pohodu. Okolo pieskovní rastie hustá vegetácia, ktorá rybárom poskytuje tie najlepšie podmienky na odpočinok a pohodový rybolov. Navyše brehy okolo súkromného revíru pieskovne Roudnice sú príjemne trávnaté a je z nich veľmi dobrý prístup až k vode.

Na súkromnom revíre pieskovne Roudnice si môžu rybári zachytať za veľmi priaznivé ceny. Na revíre pieskovne Roudnice môžu rybári loviť 24 hodín. Návštevníci tohto súkromného revíru určite ocenia aj množstvo ďalších príjemných služieb, ktoré spohodlnia celý lov.

Pieskovne Roudnice sú veľmi dobre zarybnené. Rybári tu môžu uloviť celý rad rybích druhov najrôznejších veľkostí. Na týchto revíroch pochopiteľne nechýbajú ani kapitálne ryby. Rybári tu môžu uloviť nádherné kapry alebo jesetery. Takže už na nič nečakajte a príďte si sem zachytať!Zaujímavé miesta v okolí


Vybavenie
  WC
  Voľný prístup
  Zvieratá povolené
  Vhodné pre deti
  Vhodné pre automobil
Nepoužívame cookies
Pre Váš komfort nesledujeme a neukladáme Vaše preferencie pomocou cookies, údaje nie sú spracované tretími stranami. Viac informácií
Odporučiť
Mobilná aplikácia
Pripravujeme pre Vás mobilnú aplikáciu na cesty, čoskoro bude k dispozícii.