Pec pod Sněžkou je vďaka pozícii v srdci národného parku skvelým východiskovým bodom pre objavovanie Krkonôš v akejkoľvek ročnej dobe. Na vrcholky hôr dôjdete pešo, na bicykli alebo sa pohodlne vyveziete lanovkou. Dospelí ocenia množstvo športových aktivít wellness aj gastronómiu a deti sa zabavia v Hernej Krajine Pecka, na bobovej dráhe, v lanovom centre a určite ich potešia aj herné prvky pozdĺž hlavných peších ciest. Na to všetko vám jeden deň naozaj nestačí.

Najvyššia hora a najväčší lyžiarsky areál v Českej republike
Pre vyznávačov aktívnej dovolenky ponúka Pec pod Sněžkou pestrú škálu možností, ktorým v zimnej sezóne dominuje najväčší lyžiarsky areál v ČR, v lete potom horská turistika.

Našu najvyššiu horu Snežku, budete určite poznať. Vydajte sa s nami ďalej. Napríklad po Krkonošskom pivnom chodníku za lokálnymi minipivovarmi, zabudnutými horskými cestami k nezabudnuteľným miestam alebo lanovkou až k rozhľadni Hnedý Vrch a ďalším výhľadom. Pešiu turistiku naši návštevníci s obľubou kombinujú aj s výletmi na elektrobicykloch a elektrokolobežkách, ktoré je možné zapožičať priamo v meste.

Vďaka rastúcemu množstvu služieb sa Pec pod Sněžkou stáva ideálnym zázemím na výlety do okolia. Pokiaľ však počasie nepraje výstupu do hôr, nezúfajte. V centre mesta nájdete množstvo atrakcií pre deti a dospelých, širokú ponuku kvalitnej gastronómie i uvoľňujúcich wellness.

Z Veľkej Úpy k Hernej krajine Pecka
Bránou do Pece pod Sněžkou je Veľká Úpa, kde sa v blízkosti hornej stanice lanovky Portášky nachádza unikátna Herná krajina Pecka. Jedna z najobľúbenejších detských atrakcií v celých Krkonošiach. Navštíviť ju môžete zadarmo.Zaujímavé miesta v okolí

Černý důl  (6.9 km)
Janské Lázně  (7.8 km)
Janské Lázně  (7.8 km)
Malá Úpa  (8.3 km)
Špindlerův mlýn  (9.8 km)
Vrchlabí  (11.8 km)
Rozhledna Žalý  (12.4 km)
Benecko  (13.4 km)
Camp Dolce  (19.1 km)
Golf Club Harrachov  (23.0 km)
Harrachov  (24.8 km)
Hrad Pecka  (25.8 km)

Vybavenie
  WC
  Pitná voda
  Elektrina
  WiFi
  Voľný prístup
  Zvieratá povolené
  Fajčiarske miesto
  Možnosť nákupov na mieste
  Vhodné pre deti
Nepoužívame cookies
Pre Váš komfort nesledujeme a neukladáme Vaše preferencie pomocou cookies, údaje nie sú spracované tretími stranami. Viac informácií
Odporučiť
Mobilná aplikácia
Pripravujeme pre Vás mobilnú aplikáciu na cesty, čoskoro bude k dispozícii.