Areál Morava Campu sa nachádza v krásnom prostredí lesoparku na okraji mesta Mohelnice, v ktorom stojí za to zostať dlhšie ako jednu noc. V kempe sa môžete ubytovať v moteli, chatkách, mobilheime alebo napríklad v indiánskom teepee. V areáli kempu je tiež množstvo miesta pre karavany, obytné prívesy alebo vlastné stany, takže záleží len na vašej preferencii.

Samozrejmosťou je wifi pripojenie v celom areáli, detský kútik v reštaurácii alebo akceptácia platby stravenkami. Zahrať si tu môžete beach volejbal a na zapožičanie je tu množstvo športových potrieb.

Príjemným spestrením leta je kúpalisko s detským bazénom, bufetom s posedením a preliezkami. Kúpalisko sa nachádza priamo v areáli kempu a pre ubytovaných hostí je celé leto zadarmo.

Deťom sa tiež bude určite páčiť detské alebo dopravné ihrisko.

Počas leta tiež môžete využiť animačné programy pre deti, zájsť si na premietanie letného kina alebo len tak posedieť pri táboráku.Zaujímavé miesta v okolí


Vybavenie
  WC
  Pitná voda
  Úžitková voda
  Elektrina
  Miesto na zakladanie ohňa
  Voľný prístup
  Zvieratá povolené
  Fajčiarske miesto
  Možnosť nákupov na mieste
  Vhodné pre deti
  Možnosť občerstvenia na mieste
  Vhodné pre automobil
  Vhodné pre obytné vozidlo
  Vhodné pre vozidlo s prívesom
Nepoužívame cookies
Pre Váš komfort nesledujeme a neukladáme Vaše preferencie pomocou cookies, údaje nie sú spracované tretími stranami. Viac informácií
Odporučiť
Mobilná aplikácia
Pripravujeme pre Vás mobilnú aplikáciu na cesty, čoskoro bude k dispozícii.