Súkromný revír Klemovský rybník leží v Juhomoravskom kraji pri obci Doubravice nad Svitavou a len pár kilometrov od Blanska alebo Brna. Súkromný revír Klemovský rybník je malebná nádrž, na ktorej nájdete pokoj a pohodu. Klemovský rybník je perfektne zarybnený nádhernými rybami. Klemovský rybník tak rybárom ponúka všetko, čo by ideálny súkromný revír ponúkať mal.

Prostredie okolo súkromného revíru Klemovský rybník ponúka úplný pokoj a pohodu. Okolo rybníka rastie hustá vegetácia, ktorá rybárom poskytuje tie najlepšie podmienky na odpočinok a pohodový rybolov. Navyše brehy okolo súkromného revíru Klemovský rybník sú príjemne trávnaté a je z nich veľmi dobrý prístup až k vode.

Na súkromnom revíre Klemovský rybník si môžu rybári zachytať za veľmi priaznivé ceny. Návštevníci tohto súkromného revíru určite ocenia aj množstvo ďalších príjemných služieb, ktoré spohodlnia celý lov.

Klemovský rybník je veľmi dobre zarybnený. Rybári tu môžu uloviť celý rad rybích druhov najrôznejších veľkostí. Na tomto revíre pochopiteľne nechýbajú ani kapitálne ryby. Rybári tu môžu uloviť napríklad nádherné kapry, lieny alebo amury. Nechýbajú ale dravé ryby – predovšetkým šťuky, zubáči alebo sumci. Takže už na nič nečakajte a príďte si sem zachytať!Zaujímavé miesta v okolí

Punkevní jeskyně  (11.1 km)
Propast Macocha  (11.2 km)
Babylon Kozárov  (11.3 km)
Jeskyně Balcarka  (12.4 km)
Camping Baldovec  (14.1 km)
Golf Kořenec  (14.2 km)
Rozhledna Babí Lom  (15.7 km)
Camp Olšovec  (16.0 km)
Hrad Babice  (16.6 km)
Jeskyně Výpustek  (18.6 km)
Rozhledna Kopaninka  (18.8 km)
ZOO Brno  (24.6 km)
Hrad Aueršperk  (25.1 km)
Hrad Svojanov  (25.5 km)

Vybavenie
  WC
  Voľný prístup
  Vhodné pre deti
  Vhodné pre automobil
Nepoužívame cookies
Pre Váš komfort nesledujeme a neukladáme Vaše preferencie pomocou cookies, údaje nie sú spracované tretími stranami. Viac informácií
Odporučiť
Mobilná aplikácia
Pripravujeme pre Vás mobilnú aplikáciu na cesty, čoskoro bude k dispozícii.