Príďte k nám na farmu zažiť autentickú atmosféru salaša. Sme farma, ktorá sa citlivo stará o zvieratá, zodpovedne pristupuje k svojim zamestnanom, poctivo vyrába syry a je otvorená návštevníkom. Kemperom ponúkame na kempovanie celý salaš. Môžu si vybrať lúku a prísť s karavanom, campervanom, alebo iba prespať v stane. Myslíme si, že náš salaš patrí medzi najkrajšie miesta na stanovanie a kempovanie na Slovensku.

Cez predlžovačky sa môžete pripojiť aj na elektrinu, voda je tiež k dispozícii. Toalety sú zatiaľ vo výstavbe. Farma je prístupná z obce Kamenec pod Vtáčnikom alebo obce Bystričany.

Na Farme vyrábame nepasterizované syry z ovčieho a kravského mlieka, chováme hovädzí dobytok na mäso a všetko to robíme z lásky. Všetky výrobky si môžete kúpiť v obchode priamo na farme, takže o čerstvé raňajky, alebo večeru máte postarané.

Farma sa nachádza na úpätí pohoria Vtáčnik, v Chránenej krajinnej oblasti Ponitrie. Vyhľadávané sú horolezcami sopečné skaly Končitá a kolmá stena Hrádku. V lesoch sú prístupné na lezenie bouldre.Zaujímavé miesta v okolí

Lázně Bojnice  (13.7 km)
Zámek Bojnice  (14.3 km)
ZOO Bojnice  (14.7 km)

Vybavenie
  Pitná voda
  Elektrina
  Miesto na zakladanie ohňa
  Voľný prístup
  Samozber
  Zvieratá povolené
  Fajčiarske miesto
  Možnosť nákupov na mieste
  Vhodné pre deti
  Možnosť občerstvenia na mieste
  Vhodné pre automobil
  Vhodné pre obytné vozidlo
Humnokemp.sk | Kempovanie na súkromných záhradách, viniciach, lesoch, alebo lúkach a sadoch Rezervovať
Nepoužívame cookies
Pre Váš komfort nesledujeme a neukladáme Vaše preferencie pomocou cookies, údaje nie sú spracované tretími stranami. Viac informácií
Odporučiť
Mobilná aplikácia
Pripravujeme pre Vás mobilnú aplikáciu na cesty, čoskoro bude k dispozícii.