Súkromný revír rybník Letny leží na Vysočine pri obci Letny a len pár kilometrov od Jihlavy alebo Jindřichovho Hradca. Súkromný revír rybník Letny je malebná nádrž, na ktorej nájdete pokoj a pohodu. Rybník Letne je perfektne zarybnený nádhernými rybami. Rybník Letny tak rybárom ponúka všetko, čo by ideálny súkromný revír ponúkať mal.

Prostredie okolo súkromného revíru rybník Letny ponúka úplný pokoj a pohodu. Okolo rybníka rastie hustá vegetácia, ktorá rybárom poskytuje tie najlepšie podmienky na odpočinok a pohodový rybolov. Navyše brehy okolo súkromného revíru rybník Letny sú príjemne trávnaté a je z nich veľmi dobrý prístup až k vode.

Na súkromnom revíre rybník Letny si môžu rybári zachytať za veľmi priaznivé ceny. Na revíre rybník Letny môžu rybári loviť 24 hodín. Návštevníci tohto súkromného revíru určite ocenia aj množstvo ďalších príjemných služieb, ktoré spohodlnia celý lov.

Rybník Letny je veľmi dobre zarybnený. Na tomto revíre pochopiteľne nechýbajú ani kapitálne ryby. Rybári tu môžu uloviť nádherné kapry, lieny alebo amury. Takže už na nič nečakajte a príďte si sem zachytať!Zaujímavé miesta v okolí

Rybník Božejov  (7.8 km)
Jezero Hejlov  (9.1 km)
Počátky  (12.2 km)
Kemp Vyskytná  (12.5 km)
Antonka  (15.0 km)
Hrad Roštejn  (16.6 km)
Golf Resort Telč  (20.1 km)
Hrad Kámen  (20.3 km)
Golf Jihlava  (22.9 km)
Zoo Jihlava  (23.1 km)
Autokemp Komorník  (24.9 km)

Vybavenie
  WC
  Pitná voda
  Voľný prístup
  Zvieratá povolené
  Fajčiarske miesto
  Vhodné pre deti
Nepoužívame cookies
Pre Váš komfort nesledujeme a neukladáme Vaše preferencie pomocou cookies, údaje nie sú spracované tretími stranami. Viac informácií
Odporučiť
Mobilná aplikácia
Pripravujeme pre Vás mobilnú aplikáciu na cesty, čoskoro bude k dispozícii.