Rodinný kemp a penzión DaJa je v pokojnej časti Šumavy priamo na brehu Lipenského jazera oproti najvyššiemu pohoriu Šumavy (Plechý, Smrčina, Trojstoličník). Je určený milovníkom vodných športov, plávania, rybolovu, cykloturistiky, pešej turistiky a tiež všetkým priaznivcom historických a prírodných zaujímavostí.

Kemp a penzión sa nachádza na ľavom brehu Lipenskej priehrady v prekrásnej krajine šumavských lesov 30 km od okresného mesta Český Krumlov. Tunajší pobyt Vám ponúka nielen možnosti odpočinku uprostred civilizácií nezasiahnutej prírody, kúpanie v Lipenskom jazere, možnosť rybárčenia, bohatú sieť cyklotrás a krásnu prechádzku v nedotknutej šumavskej krajine, na ktorú kemp priamo nadväzuje. Zberatelia húb, malín a čučoriedok by si nemali doma zabudnúť svoje košíky! V zimnej sezóne lyžovania - Hochficht, Kramolín (široká ponuka lyžiarskych balíčkov), bežky - množstvo bežkárskych stôp, korčuľovanie na zamrznutom Lipne, bobovanie, sánkovanie, guľovanie a stavanie snehuliaka. :-)
Tiež výlety za množstvom kultúrnych a historických pamiatok v blízkom okolí, skvosty historickej architektúry - Český Krumlov, Hlboká nad Vltavou, Rožmberk, Vyšší Brod, Vítkov Kameň atď. - vyplnia každú voľnú chvíľu aktívnym odpočinkom.
Pre rekreantov, ktorí radi jazdia na koni, je tu možnosť objednania vychádzky do prírody na westernových alebo anglických sedlách. Ďalej požičiavame lodičky, kanoe, morské kajaky a vodné bicykle so šmykľavkou. Organizujeme výlety na kanoe a raftoch po rieke Vltave. Pre návštevníkov kempu je k dispozícii Bistro-Café DaJa: každý deň čerstvé pečivo a široká ponuka nápojov a jedál po celý deň.Zaujímavé miesta v okolí

Rybníček  (17.0 km)
Pod posedem  (17.0 km)
U lesíku  (17.0 km)

Vybavenie
  WC
  Pitná voda
  Elektrina
  WiFi
  Voľný prístup
  Zvieratá povolené
  Fajčiarske miesto
  Vhodné pre deti
Nepoužívame cookies
Pre Váš komfort nesledujeme a neukladáme Vaše preferencie pomocou cookies, údaje nie sú spracované tretími stranami. Viac informácií
Odporučiť
Mobilná aplikácia
Pripravujeme pre Vás mobilnú aplikáciu na cesty, čoskoro bude k dispozícii.